Wijkziekenverzorgende - 16 - 24 uur - Buurtteam Oud IJmuiden- Velsen

MBO
16 - 24
Velsen

 

Wijkziekenverzorgende Velsen

parttime

Buurtteam Oud IJmuiden

 

Wat doe je als Wijkziekenverzorgende bij Zorgbalans?

Werken als ziekenverzorgende in de thuiszorg bij Zorgbalans betekent werken in een klein, zelfsturend buurtteam. Je werkt met een vaste groep collega’s en cliënten. Je voert persoonsgerichte lichamelijke verzorging en bepaalde verpleegkundige handelingen uit. Samen met je cliënt bepaal je welke zorg hij of zij nodig heeft. Op deze manier bouw je een (h)echte band op met je cliënt. Samen met je team ben je verantwoordelijk voor het totale zorgpakket in jullie wijk. Je wordt onderdeel van een hecht en sfeervol team, waarin “goede zorg” het uitgangspunt is.

Profiel en opleiding

  • Je bent in het bezit van het diploma Verzorgende niveau 3 IG
  • Je bent daadkrachtig, neemt initiatief en je kunt goed inschatten wat er speelt
  • Als het nodig is neem je het voortouw
  • Je bent een teamplayer en bespreekt graag met je collega’s hoe jullie de zaken nog beter kunnen aanpakken
  • Je hebt hart voor de cliënt en oog voor de kwaliteit van zorg
  • Je bent flexibel inzetbaar voor dag-, avond-, en weekenddiensten
  • Je spreekt en schrijft goed Nederlands 
  • Je bent 16 tot 24 uur per week beschikbaar

Over het buurtteam Oud IJmuiden

Oud-IJmuiden is een wijk in Velsen waar het nooit saai is. Onze cliënten zijn hartelijk en weten ons goed te vinden. De wijk met eengezinswoningen en wat hoogbouw ligt dichtbij de haven, maar ook de winkels zijn nabij. Alles lekker in de buurt en goed vindbaar. We werken graag samen met het Sociaal Wijkteam, de huisartsen in onze wijk en natuurlijk met de mantelzorgers van onze cliënten. In ons team werken (wijk)verpleegkundigen en verzorgenden (3IG) gelijkwaardig samen. We luisteren goed naar elkaar en staan voor goede zorg. Gelukkig hebben we allemaal een iPad en smartphone, zodat we zo min mogelijk tijd kwijt zijn aan administratie, en wel goed kunnen rapporteren. Natuurlijk is er altijd ruimte voor nieuwe ideeën en ook persoonlijke ontwikkeling en scholing staan hoog in het vaandel bij ons team en bij Zorgbalans.

Salaris en overige arbeidsvoorwaarden

Een contract voor onbepaalde tijd behoort tot de mogelijkheden. Afhankelijk van je opleiding en ervaring verdien je bij ons als Wijkziekenverzorgende maximaal € 2.762,34 bruto per maand bij een 36-urige werkweek (FWG 35 conform CAO VVT). Er is een mogelijkheid om door te groeien middels het volgen van een EVT opleiding (maximaal € 2.971,05 FWG 40 conform CAO VVT). Je bouwt pensioen op bij pensioenfonds Zorg en Welzijn en ontvang je een eindejaarsuitkering van 8,33% en 8% vakantiegeld. Verder ontvang je een uitgebreid pakket aanvullende arbeidsvoorwaarden: Zorgbalans UIT&THUIS met gunstige regelingen voor gemak, gezondheid en ontspanning. De overige arbeidsvoorwaarden zijn conform de CAO VVT.

Heb je interesse in deze baan als Wijkziekenverzorgende bij buurtteam Oud IJmuiden in Velsen?

Voor meer informatie over de vacature kun je contact opnemen met Sylvia Blok, Wijkziekenverzorgende, telefoonnummer 06-27741359.

Klik hieronder op de button ‘solliciteren’ om je sollicitatie te versturen.

Het opvragen van een Verklaring Omtrent Gedrag (VOG) maakt onderdeel uit van de aanstellingsprocedure.

Acquisitie door bureaus naar aanleiding van deze vacature wordt niet op prijs gesteld.


Locatie

Buurtteam Oud IJmuiden
Celsiusstraat 27
1973 RM IJmuiden